Gerçek Parayla Okey Oyna

paralı okey indir,gerçek parayla okey oyna,parasına okey oyna

Gerçek parayla okey oynamak normal okey oyunundan daha fazla heyecan ve eğlence sunmaktadır. Okey oyuncuları bu oyundaki tüm ayrıntıları öğrendikten bir süre sonra farklı arayışlara girmektedir. İşte tam bu noktada gerçek parayla okey oyunu devreye girmektedir. Daha fazla heyecan, okey oynayarak para kazanma ve daha büyük zevk adına oynanan gerçek paralı okey oyununu sizler için araştırdık ve tüm ayrıntıları ile ele aldık. Bu konuda yılların tecrübesine sahip olan Ada Okey gerçek paralı okey oynama sitesine ulaştık. Ada Okey’de paralı oyuncuların güvenliği en üst düzeyde tutulmştur. En son veri şifreleme sistemi ile korunmakta olan bilgilerinize sizden başka hiç kimse ulaşamamaktadır. Ayrıca Ada Okey’de çektiğiniz paralar 3 iş gününden sonra elinize ulaşmaktadır. Oyuncu güvenliğinden sonra en çok özen gösterilen konu budur. Bu özelliklerinden dolayı her geçen gün oyuncu kitlesini arttıran paralı okey sitesi Ada Okey’de zaman kaybetmeden yerinizi almak istemezmisiniz ? İşte Ada Okey’in birbirinden harika özellikleri !

1- Para yatırma ve para çekme şekli : Kredi Kartı, Banka Havalesi, Moneybookers, Paypal, Webmoney, Ukash, Paysafecard ve daha bir çok yöntem. Çektiğiniz paralar 3 iş günü sonrasında elinize geçmektedir. Üstelik para çekmede limit yok. Okey oynayarak zengin bile olabilirsiniz !

2- 5 dolarlık bedava hoş geldin bonusu : Ada Okey yeni oyuncularına gerçek para ile oynanabilen 5 dolarlık hoşgeldin bonusu vermektedir. Kayıt işleminizi tamamladıktan sonra 5 dolarlık bonusunuzu alabilirsiniz.

3- İlk para yatırmanızda % 100 bonus hakkı : 5 dolarlık hoşgeldin bonusunuzu kaybettiğiniz taktirde yatıracağınız ilk para için yatırdığınız miktar kadar bonus alabiliyorsunuz. Bu hakkınızı Ada Okey oyun lobisinde Bonuslarım sekmesinden görebilirsiniz.

4- Ücretsiz girişli turnuvalar : Ada Okey gerçek paralı oyuncularına ücretsiz girişli turnuvalar sunmaktadır. Bu turnuvalardan kazandığınız paraları nakit olarak çekebilirsiniz. Ada Okey oyun lobisinde bulunan Turnuvalar seçeneğinden turnuvaları takip ediniz.

Ada Okey’e hemen başlamak için buradan oyunu bilgisayarınıza ücretsiz olarak indiriniz.

erçek paralı okey indir,paralı okey indir,paralı okey sitesi