OKEY TURNUVALARI

468x60 blue

Ada Okey ile en heyecanlı ve en çekişmeli okey turnuvalarına katılmak için buraya tıklayarak oyunu bilgisayarlarınıza indiriniz.Ada Okey canlı okey turnuvaları internette bulabileceğiniz en kaliteli turnuvadır.Dünyanın her ülkesinden binlerce oyuncunun katılımı ile gerçekleşen okey turnuvaları, okey oyununda kendinizi göstermeniz için düzenlenmiştir.

Ada Okey sizlere 3 çeşit turnuva sunar. Bu turnuvalara giriş bedava olup, Ada Okey’e üye olan her kişi online okey turnuvalarına girmeye hak kazanır.Ada Okey turnuva çeşitleri şöyledir;

Günlük Okey Turnuvaları (Otur ve Oyna)

Günün farklı saat aralıklarında düzenlenen turnuvalardır.Ada Okey günlük okey turnuvaları, katılımcı sayısına bakılmaksızın, günün belirlenen saatlerinde başlar.Bu turnuvalara giriş basittir.Oyun lobinizde size gelen“Günlük okey turnuvası başlıyor” iletisine “Evet” seçeneğini işaretleyerek bu turnuvalara girebilir ve okey oyunu kabiliyetinizi farklı ülkelerin insanlarına gösterebilirsiniz.

Özel Okey Turnuvaları

Ada Okey’in özel turnuvaları daha önceden belirlenmiş zamanlarda başlar. Oyuncu sayısı katılıma göre değişir.Turnuva başlangıç zamanı bir hafta öncesinde katılacaklara oyun lobisi üzerinde  kısa mesaj olarak iletilir. Özel okey turnuvaları adını, turnuva şampiyonuna verilen special promosyondan almaktadır.Katılımın fazla olduğu bu turnuvalarda dereceye giren oyunculara Ada Okey özel promosyon ödülleri sunar ve bu ödülleri kazananların evlerine kadar teslim eder.Özel paralı okey turnuva ödülleri, katılımcıların artması ile doğru orantılı olarak artış gösterir.Bu turnuvalarda herşey ücretsizdir.

Rakip Eleme Okey Turnuvaları

Ada Okey’in en zevkli turnuvasıdır.Turnuvaya giriş yapan oyuncular kura ile eşleşirler.Birer kez yapılacak maçlardan sonra oyuncular bir üst tura çıkar.Oyuncuların birbirleri ile kıyasıya rekabet haline girdiği eleme okey turnuvaları gerçek eğlence ve okey zevkini ikiye katlamak isteyenlere sunulmuştur.

Ada Okey Turnuva Sistemi Nasıl İşler ?

Ada Okey’e göre her oyuncu eşit haklara sahiptir. Turnuvalar, tamamen oyuncuların oyun lobisi içerisinde oyun zevk ve heyecanını arttırmak, okey eğlencelerine yeni bir bakış açısı getirmek ve dünyadaki okey tutkunlarını aynı ortame getirmek için düzenlenmiştir.

Turnuva kura eşleşmeleri rastgele sertifikalı sistem ile ayarlanmakta olup, Ada Okey yapılabilecek her hangi bir hileye karşı bütün güvenlik prosedürlerini almıştır. %100 eğlence garantili Ada Okey turnuvalarına katılmak ve bu ortam içerisindeki yerinizi almak için zaman kaybetmeyin.İnternette eğlenceye canlı okey turnuvaları ile şahit olun.Alışılmış oyunları unutun ve okey oyunundan daha fazlasını Ada Okey ile tanıyın.

468x60 green