Paralı Okey Nasıl Oynanır ?

 

 

 AdaStars Okey Oyna

 

Paralı okey oyunu kredi kartı ya da moneybookers ve paypal gibi güvenli para transferi yöntemlerini kullanarak internet üzerinde okey oynamaktır. Online paralı okey oyunu 2000’li yıllardan sonra gerlişme konusunda büyük bir ivme kazanmıştır. Üstün şifreleme yöntemleri ve kullanıcı güvenliği hassasiyeti sayesinde paralı okey oynayan tüm oyuncuların bilgileri çok gizli tutularak paralı okey oyuncularına bu sektörde büyük bir yol açılmıştır. Çeşitli paralı okey siteleri ortaya çıkmıştır fakat bu sektörde ayakta kalan çok nadir kaliteli paralı okey siteleri kalmıştır. Ada Okey bunların en başında gelmektedir. Arama motorlarında ‘Paralı okey nasıl oynanır’ diye aratan okey oyuncuları bir kaç adımda güvenilir bir şekilde paralı oyun oynamaya başlayabilirler.

1- Buradan Ada Okey’i ücretsiz olarak indiriniz.

2- İndirme işleminin arkasından Ada Okey’de bulunanYeni Kullanıcı butonu ile kendinize yeni bir hesap yaratınız.

3- Hesabınıza giriş yaptıktan sonra Ada Okey oyun lobinizde bulunan para yatırma seçeneklerini kullanarak ilk depozitonuzu yapınız.

4- Ada Okey’in bütün oyuncularına verdiği 5 dolarlık Hoşgeldin Bonusunu almayı unutmayınız.

5- Artık istediğiniz masaya oturarak yada kendi kriterlerinize göre yeni bir masa oluşturup insanları masanıza bekleyerek paralı okey oyununa başlayabilirsiniz.

Paralı okey sitelerinde dileyen oyuncular ücretsiz okey oyunuda oynayabilirler. Okey oyununda kendinizi oldukça ileri görüyorsanız sizde paralı okey oynayarak gerçek para kazanabilirsiniz. Bütün okey oyuncularımıza bol şans dileriz.

 AdaStars Okey Oyna