PARALI OKEY ŞİRKETLERİ

Oyun şirketlerinden en çok oyuncuya sahip olanıdır Paralı Okey Şirketleri. Daha önce Okey Royal adındaki yabancı bir şirket yaklaşık 6 yıl boyunca paralı okey alanında güzel işler yapmayı başarmıştı. Fakat Okey Royal’in hem Türkiye’ye hem de bir çok ülkeye hizmet vermeyi sonlandırması paralı okey alanında derin boşluklar bırakmıştı. Açıkçası bizlerde paralı okey oyuncularına yeni okey sitesi bulma arayışına girmiştik. Sonucundada bütün paralı okey oyuncularını tatmin edecek bir paralı okey şirketi bulmuştuk.

 

Paralı Okey Şirketleri

 

Ada Okey tamamen yerli paralı okey şirketleri listesindedir. Ada Okey içerisinde hem okey, hem tavla ve hem de poker oyununu paralı olarak oynayabilirsiniz. Gece yada gündüz bir çok paralı okey oyuncusunu Ada Okey içerisinde online olarak bulmanız mümkündür. Bu sayede günün her anı paralı okey oynayabileceğiniz bir paralı okey şirketine sahip olmaktasınız.

 

Ada Okey Oyna

 

Paralı okey şirketi Ada Okey’e yukarıdaki resimden yada bu linkten ücretsiz olarak üye olabilirsiniz. Açılan sayfanın sağ üst köşesinde yer alan Üye Ol yazısına tıkladığınızda karşınıza üyelik belgesi çıkacaktır. Bilgilerinizi güvenli bir şekilde doldurabilirsiniz. Çünkü Ada Okey yaklaşık 8 yıldır Türk oyunculara güvenli bir şekilde paralı okey oynatmaktadır. Bilgilerinizi girerken doğruca girmeniz para yatırma ve para çekme işlemlerinizde büyük önem arz etmektedir. Yanlış bilgi giren oyuncuların para yatırma ve para çekme işlemlerine müsade verilmeyecektir.